Jaunākie TVĪTI

 • @Nica_youth
  Nīcas jauniešu dienā, 10. februārī, nodarbība arī vecākiem un vecvecākiem!!! https://t.co/KFc63xtgTd
 • @Nica_youth
  Telpu futbola turnīrs 2017 https://t.co/HdspcSij5N
 • @Nica_youth
  Par stipru Nīcu, par stipru Latviju! https://t.co/7l1xVm51Ph
 • Rallija Liepāja - Ventspils organizatori aicina pieteikties brīvprātīgos

  Plāno doties apmeklēt ralliju Liepāja - Ventspils? Varbūt vēlies būt notikumu centrā? Vēl vairāk - iespējams pats gribi piedalīties šī notikuma radīšanā? Tad šī ir Tava iespēja! Piesakies par brīvprātīgo palīgu un iegūsti jaunu pieredzi un iespaidus, rīkojot starptautiska mēroga sporta pasākumu. Esi daļa no Latvijai tik nozīmīgā rallijā Liepāja-Ventspils!

  Piesakoties par brīvprātīgo palīgu, Tev būs iespēja iegūt nenovērtējamu pieredzi, satikt jaunus cilvēkus un gūt lieliskus iespaidus rīkojot starptautiska mēroga sporta pasākumu. Tev būs iespēja izvēlēties no vairākiem amatiem, piemēram - varēsi strādāt servisa parkā un klātienē satikt sportistus. Vai sadarboties ar ārvalstu partneriem no Eurosport TV kanāla un palīdzēt tapt TV raidījumiem, kurus skatīsies vairāki miljoni cilvēku 59 pasaules valstīs. Vēl citā pozīcijā būs iespēja palīdzēt skatu punktu sagatavošanā, lai rallija skatītāji justos kā gaidīti ciemiņi.


  Foto: Aigars Tīdmanis, Go4speed  Izvēle ir Tavās rokās! Tomēr esi apdomīgs, jo dažos no tiem ir specifiskas prasības, piemēram, angļu valodas zināšanas, savs auto vai noturība stresa apstākļos u.c. Tāpat atceries, ka brīvprātīgais darbs nav izklaide, bet nopietns darbs, kur ar Tevi rēķināsies visi projektā iesaistītie cilvēki.

  Brīvprātīgā darba veikšanas laikā nodrošināsim ēdināšu (vienu reizi dienā), pienākumu veikšanai nepieciešamo degvielu, kā arī naktsmājas, ja piekritīsi strādāt vairākas dienas pēc kārtas. Papildus tam katrs brīvprātīgais palīgs saņems suvenīru ar rallija Liepāja - Ventspils simboliku, kā arī ieejas biļeti uz visiem rallija Liepāja - Ventspils ātrumposmiem (ja darbs nebūs saistīts ar tiešajiem pienākumiem trasē). Savukārt, jau pēc rallija Liepāja - Ventspils norises saņemsi rallija Liepāja - Ventspils organizatora, biedrības RA Motosport parakstītu sertifikātu, kas lieti noderēs turpmāk, ja par brīvprātīgo palīgu izvēlēsies pieteikties arī turpmāk.


  Foto: Rihards Baumanis/Go4speed

  Ja esam Tevi uzrunājuši un esi izlēmis/-usi iesaistīties, tad dodies uz www.lvrally.com, kur atradīsi gan pieteikuma anketu, gan plašāku darāmo darbu aprakstu un brīvprātīgā palīga noteikumus.

  Un atceries, pieteikuma anketu aizpildi rūpīgi, pastāsti par sevi, un pamato - kāpēc mums izvēlēties tieši Tevi, jo brīvprātīgo skaits ir ierobežots un ne visiem varēsim piedāvāt vietu komandā.

  Par lielu un drošu ralliju Latvijā!