Jaunākie TVĪTI

 • @Nica_youth
  Nīcas jauniešu dienā, 10. februārī, nodarbība arī vecākiem un vecvecākiem!!! https://t.co/KFc63xtgTd
 • @Nica_youth
  Telpu futbola turnīrs 2017 https://t.co/HdspcSij5N
 • @Nica_youth
  Par stipru Nīcu, par stipru Latviju! https://t.co/7l1xVm51Ph
 • Seminārs par sociālo iekļaušanos Eiropas Brīvprātīgajā darbā

  Seminārs par sociālo iekļaušanos Eiropas Brīvprātīgajā darbā

  Aicinām jauniešu līderus pieteikties dalībai starptautiskā kontaktu veidošanas seminārā "Starting Blocks for Inclusion - CMS for EVS" - par Eiropas Brīvprātīgā darba iespējām sporta un sociālās iekļaušanas jomā. Pieteikšanās: līdz 21. janvārim!

  Šis kontaktu veidošanas seminārs veicinās dalībniekiem interesi un izpratni par Eiropas Brīvprātīgā darba iespējām, kā arī ļaus apjaust, kā izmantot sportu brīvprātīgajā darbā. Jauniešu līderi bez iepriekšējas pieredzes Eiropas Brīvprātīgā darbā seminārā varēs smelties labās prakses piemērus, gūstot dziļāku izpratni par Eiropas Brīvprātīgo darbu un iespējām, ko sniedz sports.

  Savukārt pieredzējušiem dalībniekiem un organizācijām, kas jau iesaistītas Eiropas Brīvprātīgā darba procesos, šī būs iespēja dalīties ar ieguvumiem, kā arī veidot partnerības projektos, kuros aktivitātes plānotas sporta jomā.

  Seminārs notiks 2013. gada 18. – 23. martā  Lielbritānijā.
  Organizators: Britu Padome (programmas „Jaunatne darbībā” Lielbritānijas Nacionālā aģentūra)
  Darba valoda: angļu
  Līdzfinansējums: 30 eiro
  Pieteikšanās līdz 2013. gada 21. janvārim SALTO Resursu centra tīmekļa vietnē: http://www.salto-youth.net/mysalto/login/?pfad=/tools/european-training-calendar/application-procedure/3221/application/
  Lai elektroniski aizpildītu anketu, vispirms jāreģistrējas tīmekļa vietnē. Tad uz savu norādīto e-pastu saņemsi paroli un varēsi aizpildīt pieteikuma anketu. Sīkāka informācija par semināru angļu valodā: http://www.salto-youth.net/tools/european-training-calendar/training/starting-blocks-for-inclusion-cms-for-evs.3200/