Jaunākie TVĪTI

 • @Nica_youth
  Nīcas jauniešu dienā, 10. februārī, nodarbība arī vecākiem un vecvecākiem!!! https://t.co/KFc63xtgTd
 • @Nica_youth
  Telpu futbola turnīrs 2017 https://t.co/HdspcSij5N
 • @Nica_youth
  Par stipru Nīcu, par stipru Latviju! https://t.co/7l1xVm51Ph
 • JAUNIEŠI GŪST PIEREDZI LIEPĀJĀ

  JAUNIEŠI GŪST PIEREDZI LIEPĀJĀ

  27. novembrī Liepājā notiekošās Karjeras nedēļas ietvaros Nīcas Jauniešu centra pārstāvji viesojās Liepājas Bērnu mākslas skolā, Liepājas mākslas vidusskolā un Liepājas Bērnu un jaunatnes centra struktūrvienībā „Laumiņa”.

                  Jauniešiem bija iespēja redzēt Liepājas Bērnu mākslas skolas audzēkņu darbu izstādi „VISS”, pašiem izmēģināt roku alternatīvā zīmēšanas tehnikā. Iepazīties ar daudzveidīgo keramiku. Par keramikas izstrādājumu vēsturi, veidošanas tehnikām un apdedzināšanas veidiem savā pieredzē dalījās LMV skolotāja un keramiķe Vineta Trumpeniece.

                  Ekskursija turpinājās Liepājas mākslas vidusskolā, kur jauniešiem bija iespēja apskatīties Liepājas mākslinieku kopizstādi „Es šajā laikmetā” kā arī iepazīties ar LMV piedāvātajām izglītības programmām, piedalīties ievadlekcijā un radošajā spēlē ,,No idejas līdz produktam”. Kā arī klātienē satikt mākslinieku Valdi Mackaru.

                  Dienas noslēgumā Liepājas Bērnu un jaunatnes centra struktūrvienībā „Laumiņa” iepazinās ar LBJC ikdienas darbu, tiktās ar pulciņu skolotājiem un apskatīja telpas, kurās notiek nodarbības. Vislielāko interesi jauniešos radīja foto studijas apmeklējums un tikšanās ar fotogrāfu, foto studijas „Abpus” vadītāju Aivaru Rozenbahu.

                 Jaunieši bija pārsteigti par to, ka ir tik daudz dažādu veidu nodarbības ir pieejamas Liepājas jauniešiem, kā arī paši izteica vēlmi par to, ka labprāt NJC vēlētos daudzveidīgas nodarbības, kurās apgūt jaunas zināšanas un prasmes.