Jaunākie TVĪTI

 • @Nica_youth
  Nīcas jauniešu dienā, 10. februārī, nodarbība arī vecākiem un vecvecākiem!!! https://t.co/KFc63xtgTd
 • @Nica_youth
  Telpu futbola turnīrs 2017 https://t.co/HdspcSij5N
 • @Nica_youth
  Par stipru Nīcu, par stipru Latviju! https://t.co/7l1xVm51Ph
 • Aicinām piedalīties videoklipu konkursā "Cieni sevi un citus internetā"

  Aicinām piedalīties videoklipu konkursā

  Net-Safe Latvia Drošāka interneta centrs sadarbībā ar Microsoft Latvia izsludina videoklipu konkursu jauniešiem vecumā no 15 - 19 gadiem „Cieni sevi un citus internetā!”

  Aicinām jauniešus individuāli vai kopā ar draugiem, klases biedriem veidot audiovizuālus materiālus (videoklipus, multiplikācijas/ animācijas filmas u.tml.) par tēmu "Cieni sevi un citus internetā", kas atspoguļotu jauniešu uzvedību un rīcību internetā, kā arī veicinātu drošāku interneta lietošanu. 

  Dalībnieki: Konkursā var piedalīties jauniešu grupa (ne vairāk kā 4 dalībnieki vienā grupā) no mācību iestādēm, brīvā laika pavadīšanas klubiem, jauniešu interešu centriem.

  Formāts un apjoms: Darbus var izstrādāt latviešu un krievu valodā. Video: mp3, mov, avi, divx, wmv un jebkurš mpeg formāts. Materiāla apjoms – ne garāks kā 5 minūtes.

  Darbu iesniegšana: Konkursa darbi jāievieto internetā (piemēram, youtube, vimeo u.tml.) un jāsūta saite ar videoklipa atrašanās vietu kopā ar aizpildītu pieteikuma veidlapu uz e-pastu info@drossinternets.lv ar norādi „videoklipu konkursam” līdz 13.01.2013. (plkst. 23.59)

  Ar konkursa informāciju un nolikumu aicinām iepazīties šeit: http://drossinternets.lv/page.php?id=311