Jaunākie TVĪTI

 • @Nica_youth
  Nīcas jauniešu dienā, 10. februārī, nodarbība arī vecākiem un vecvecākiem!!! https://t.co/KFc63xtgTd
 • @Nica_youth
  Telpu futbola turnīrs 2017 https://t.co/HdspcSij5N
 • @Nica_youth
  Par stipru Nīcu, par stipru Latviju! https://t.co/7l1xVm51Ph
 • Velosacensības "Bernātu Dzintariņš"

  Velosacensības

  Skaistā rudens rītā, 29. septembrī, Bernātu mežā sapulcējās velosporta entuziasti un to atbalstītāji, lai reģistrētos un piedalītos velosacensībās “Bernātu Dzintariņš”. Sacensību atklāšanā pie mums viesojās īpašs viesis – Satiksmes ministra padomnieks Reinis Uzulnieks, kurš informēja sacensību dalībniekus par jaunumiem, ka veloceļš Nīca – Liepāja BŪS! Protams, vēl daudz darba un plānošanas jāiegulda, bet šie jaunumi mūspuses sporta entuziastus noteikti iepriecinās.

    Kopā reģistrējās 69 dalībnieki, dažādās vecuma grupā, lai sacenstos par balvām, medaļām un piemiņas kausiem. Šīs bija ļoti īpašas sacensības, jo tādas mūspusē līdz šim nebija notikušas. Bernātu mežs ir lieliska vide, lai izveidotu sarežģītu un gana grūtu trasi. Trasi veidoja Nīcas Vidusskolas velosporta komandas treneris un sporta skolotājs Aivis Karzons un riteņbraukšanas entuziasts, nīcenieks Guntis Mūrēns. Darbs nebija viegls, liels darbs bija jāiegulda arī sarunās ar privātīpašuma saimniekiem, to veiksmīgi arī uzņēmās izdarīt Guntis. Paldies arī Jānim Brūklim un pārējiem, kas uzņēmās trases sakārtošanu pēc sacensībām.

  Pasākumu noorganizēt izdevās pateicoties Nīcas Novada domei, Nīcas Jauniešu centram un jauniešiem, mūsu atbalstītājiem: kafejnīcai “Bernātu Dzintariņš” un velosipēdu servisa veikals “Veloriba”.

  Paldies visiem organizatoriem – Aivim Karzonam, Elitai Karzonei, Guntim Mūrēnam, Ingai Ķergalvei, Kristīnei Kopštālei un Nīcas jauniešu centra jauniešiem par lielo ieguldīto darbu.

  Bildes pieejamas:

  https://failiem.lv/u/ens5q9u6#/view/IMG_3496.JPG

  Visu rezultāti:

   https://www.failiem.lv/u/sry3abvd…