Jaunākie TVĪTI

  • @Nica_youth
    Nīcas jauniešu dienā, 10. februārī, nodarbība arī vecākiem un vecvecākiem!!! https://t.co/KFc63xtgTd
  • @Nica_youth
    Telpu futbola turnīrs 2017 https://t.co/HdspcSij5N
  • @Nica_youth
    Par stipru Nīcu, par stipru Latviju! https://t.co/7l1xVm51Ph
  • Nīcā notiek pirmās velokrosa sacensības

    Nīcā notiek pirmās velokrosa sacensības

    Nīca atklāj velokrosu sezonu Lejaskurzemē

    Š.g. 24.martā Nīcā pirmo reizi norisinājās MTB velokross “Ciskudrillis 2018”, pulcējot 64 dalībniekus.

    Nīcas velokrosu “Ciskudrillis” organizēja Jauniešu centrs sadarbībā ar Nīcas velosporta komandu, atbalstīja Nīcas novada dome, Nīcas vidusskola un Nīcas Sporta halle. Trases veidotājs Aivis Karzons pie vidusskolas stadiona  izveidoja 1,2 km garu apli. “Katrai vecumgrupai pēc spējām tikai pielāgots atšķirīgs apļu skaits, kas jānobrauc. Trase piņķerīga un šodien arī jāparāda sava meistarība un izturība cīņā pret dubļiem”, komentē Aivis Karzons.

    Pirmie uz finiša līnijas stājās jaunākie sacensību dalībnieki ar līdzsvara riteņiem, kuriem bija sagatavots aplis ap stadionu. Kopumā piedalījās 10 bērni un katrs tika apbalvots ar piemiņas medaļu un kārumiem.

    Divus apļus ap stadionu veica 2011. gadā dzimušie un jaunāki, kas brauc ar pedāļu velosipēdu un meiteņu grupā uzvarēja Līva Gludava (Gramzdas velosports), bet zēnu grupā Ruslans Jarašenko (Velo Liepāja).

    2008. līdz 2010. gadam vecumgrupā uzvarēja Monika Krūče un Roberts Začs no Nīcas velosporta komandas, pieveicot vienu apli.

    Pārliecinoši 2006. un 2007. gada dzimušo vecumgrupā uzvarēja Raimonds Kovaļskis, no meitenēm spēcīgākā bija Elizabete Millere, abi pārstāv Nīcas velosporta komandu, nobraucot divus apļus.

    2004. un 2005. gadā dzimušie mērojās spēkiem, veicot trīs apļus un labākais izrādījās Daniels Rašmanis no Priekules velokluba aiz sevis atstājot Dāvi Gludavu (RK Liepāja) un Klāvu Daugeli (Nīcas velosporta komanda).

                Apbalvošanas pjedestālu V 17 grupā ieņēma Nīcas velosporta komandas dalībnieki un 4 apļus visātrāk pieveica Rolands Kokins aiz sevis atstājot Ģirtu un Emīlu Knubus.

    Vīriešu konkurencē visātrāk 7 apļus izdevās pieveikt Askoldam Gludavam, bet sieviešu konkurencē 3 apļos visātrākā bija Lāsma Grenovska no Gramzdas velosporta komandas.

    Visus dalībniekus Nīcā cienāja ar Jauniešu sagādāto zupu. Kopumā 16 medaļas ieguva Nīcas velosporta komanda, 6 medaļas Gramzdas velosporta komandai, 4 medaļas “Velo Liepāja” komandai, bet komandai “Vellapēda”, Priekules veloklubam un riteņbraukšanas klubam “Liepāja” pa vienai medaļai.

    Liels paldies par ieguldīto darbu jāsaka Aivim un Elitai, organizējot šādas sacensības, ir jāzina daudz dažādas nianses.

    Paldies Nīcas vidusskolas skolotājām Ivetai Ronei un Indrai Šīmanei, direktorei Lāsmai Petermanei, Ingaram Kalējam, visiem JAUNIEŠIEM, kas iesaistījās un palīdzēja sagatavošanas un organizēšanas darbos, paldies Uldim Lapiņam par koka puļķiem, kas vajadzīgi trases norobežošanai, Novadu ģimenei par dārzeņiem zupas pagatavošanai.

    Bildes pieejamas : https://failiem.lv/u/tnpgxzuq

    Rezultāti: V 10 (2008-2010)
    Vieta Vārds Uzvārds Komanda/Vieta Laiks

    1. Roberts Začs Nīcas vsk 00:07:43

    2. Valts Stalidzāns Grobiņa 00:11:40

    3. Kristers Šmits Nīcas vsk 00:17:13
     
    S 12 (2006-2007)
    Vieta Vārds Uzvārds Komanda/Vieta Laiks

    1. Elizabete Millere Nīcas vsk 00:20:59

    2. Anna Sīle Nīca vsk 00:24:53
     
    V 12 (2006-2007)
    Vieta Vārds Uzvārds Komanda/Vieta Laiks

    1. Raimonds Kovaļskis Nīcas vsk 00:14:31

    2. Valters Frems Nīcas vsk 00:16:39

    3. Oļegs Jarašenko Velo Liepāja 00:20:34

    4. Roberts Berjozkins Nīca  00:20:35

    5. Toms Dobelis Nīcas vsk 00:24:58

    6. Kristers Snapaitis Nīca 00:30:12 

    Mārcis Grīnbergs Gramzdas velosports DNF
     
    V 14 (2004-2005)
    Vieta Vārds Uzvārds Komanda/Vieta Laiks

    1. Daniels Rašmanis Priekules veloklubs 00:18:41

    2. Dāvis Gludavs RK Liepāja 00:23:06

    3. Klāvs Daugels Nīcas vsk 00:28:00

    4. Ivo Staigvils Gramzdas velosports 00:28:40

    5. Kārlis Jirgensons RK Liepāja 00:36:48
     
    V 17 (2003-2001)
    Vieta Vārds Uzvārds Komanda

    1. Rolands Kokins  Nīca 00:27:18

    2. Ģirts Knubis Nīcas vsk 00:30:37

    3. Emīls Knubis Nīca 00:36:55:23

    4. Raiens Ronis Nīca 00:36:55:79

    5. Kārlis Ārvalds Mūsiņš Nīcas vsk 00:39:24
    6. Markuss Dundurs Nīca 00:43:22

    7. Madars Grenovskis Gramzdas velosports 00:45:19
     
    S (2000 un vecākas)
    Vieta Vārds Uzvārds Komanda

    1. Lāsma Grenovska Gramzdas velosports 00:32:13

    2. Baiba Millere Nīcas vsk 00:32:39
     
    V (2000 - 1983)
    Vieta Vārds Uzvārds Komanda/Vieta Laiks

    1. Aivis Karzons Gramzdas velosports 00:38:03

    2. Mārtiņš Freimanis Gramzdas velosports 00:42:22

    3. Mārtiņš Ancāns Velo Liepāja 00:43:55

    4. Markuss Ozols Liepāja 00:45:11

    5. Jānis Braže Gramzdas velosports 00:50:10
     
    V (1983 un vecāki)
    Vieta Vārds Uzvārds Komanda/Vieta Laiks

    1. Askolds Gludavs Gramzdas velosports 00:36:07

    2. Reinis Kils Gramzdas velosports 00:41:50

    3. Vjačeslavs Jarašenko Velo Liepāja 00:45:25

    4. Guntis Mūrēns Nīca 00:48:39

    5. Dimitrijs Jankovs Liepāja 00:52:31

    6. Jorens Gredzens Vellapēda 00:55:21