Jaunākie TVĪTI

 • @Nica_youth
  Nīcas jauniešu dienā, 10. februārī, nodarbība arī vecākiem un vecvecākiem!!! https://t.co/KFc63xtgTd
 • @Nica_youth
  Telpu futbola turnīrs 2017 https://t.co/HdspcSij5N
 • @Nica_youth
  Par stipru Nīcu, par stipru Latviju! https://t.co/7l1xVm51Ph
 • Nīcas jauniešu diena 2018

  Nīcas jauniešu diena 2018

  Nīcas jauniešu diena šogad norisinājās jau 7. reizi un to apmeklēja rekordliels skaits jauniešu -230. Pie mums ciemojās Vārmes, Pāvilostas, Aizputes, Elejas, Ēdoles, Liepājas, Brocēnu, Saldus, Talsu jaunieši. Lielākais prieks, ka beidzot Nīcas jaunieši kļūst aktīvāki un šogad Nīcas jauniešu dienā piedalījās vareni liels skaits jauniešu no Nīcas novada.

  Viens jaunums bija atbraukušo autobusu šoferu izmitināšana Nīcas jauniešu centrā, kas iepriekšējos gadus nenotika, iespēja, ka autobusu šoferiem būtu iespēja atpūsties un pavadīt laiku, nedarbinot autobusa motorus.

  Pasākums tika atklāts ar katras organizācijas sagatavoto priekšnesumu, izlozētās valsts mīlestības tēma, kā mēs redzam dažādu valstu attiecības. To savienojot ar lielu devu humora, priekšnesumi bija lieliski.

  Šogad bija ļoti interesanti un zināmi lektori. Visus izvēlējās paši jaunieši, kas ir lielākais ieguvums organizējot pasākumu šai vecuma grupai – ka jaunieši zina ko vēlas.

  Jaunieši šogad varēja klausīties aizraujošu lekciju kopā ar Uģi Kuģi, kurš stāstīja par dzīves gudrībām, kas ikdienā aizmirsušās, par to kā cienīt sevi un savus apkārtējos, kā kļūt brīviem un neatkarīgiem no viedierīcēm.

  Jauniešu dienas ietvaros arī ikvienam apmeklētājam – vecākiem, vecvecākiem bija iespēja satikt Uģi Kuģi atsevišķā nodarbībā Nīcas pieaugušo izglītības centrā, interese bija liela un ir vēlme tikšanos atkārtot. Saņēmām atbalstu idejai par to, ka jauniešu dienā ir jāpiedāvā nodarbība arī jauniešu un bērnu vecākiem.

  Turpinājumā Wild Bananas puiši pastāstīja, kā ceļot ar minimāliem līdzekļiem, kā izbaudīt braucienus un redzēt vairāk kā ceļojumu bukletos aprakstīts. Puiši bija ļoti sagatavojušies un atbraukuši ar apdrukātiem krekliem un magnētiem, tos balvās saņēma drosmīgākie. Tie, kas nebaidās no izaicinājumiem un iziet ārpus komforta zonas.

  Jauniešu dienai turpinoties, jauniešiem bija iespēja arī kārtīgi izkustēties sportiskajās aktivitātēs, kurās organizācijas varēja parādīt savu sacensību garu. Dažādās stafetēs tika pārbaudīta precizitāte, veiklums, attapība. Punktus saskaitot arī varējām noskaidrot uzvarētājus, tie šogad bija Pāvilostas jaunieši.

   Pārsteigumā dzirdējām Arturu Gruzdiņu - “X faktora” uzvarētāju un viņa stāstus par viņa pieredzi “X faktorā”, kā arī koncertu, kurā Arturs viens ar ģitāru spēja piedziedāt zāli. Viņš ir ļoti īpašs dziedātājs ar specifisku, bet skaistu balsi.

  Visi mūsu viesi saņēma dāvanā Nīcas krūzīti, pierakstu blociņu un pildspalvu, un ļoti īpašu, ar mīlestību ceptu maizi. Pēc Nīcas tradīcijām, pirmo reizi viesojoties Nīcā, katrs saņem dāvanā vilnas zeķes, tad nu arī Arturs Gruzdiņš tika pie vietējo adītāju roku veikuma.

  Vakara gaitā ikvienam bija iespēja nofotogrāfēties foto būdā, un paņemt bildes līdzi par piemiņu. Jau otro gadu sadarbojamies ar kompāniju “Fobo”, kas lieliski dara savu darbu -  atbildīgi un precīzi.

  Vakara daļa noslēdzās ar balli, kurā spēlēja grupa “Rucavas muzikanti”. Arī viņi ir pelnījuši reklāmu, jo mūzika bija lieliski piemērota dejošanai, deju placis ne mirkli nebija tukšs. Muzikanti strādāja ievērojot norunātās pauzes. Ļoti patīkama sadarbība.

  Nīcas Jauniešu centrs vēlās teikt lielu, lielu paldies atbalstītājiem un cilvēkiem, kas ir palīdzējuši tapt Nīcas Jauniešu dienai: Nīcas novada domei, A/S Swedbank, LSEZ SIA ”Dan Store”, Reklāmas dizaina birojam “US Holding”, ”Bernātu dzintariņš”, Radomišķu un Zusānu ģimenēm, Ivetai Stasei, Kārlim Dreižim, Agijai Kaunesei, Simonai Salietei Rudzītei, Ingaram Kalējam, Aivai Mačei, Dairai Eglītei, Andrim Ločmelim, Lienei Bārenītei, Ivetai Ronei, Kristīnei Kopštālei, Janai Sīlei. Vēl ir daži jaunieši, kuriem vēlamies teikt īpašu paldies : Miķelim Pričinam par augstas klases apskaņošanu, Ievai Dālei par skaistām bildēm, Karlīnai Miksonei un Edijam Cibulim par lieliski novadītu pasākumu, Mārtiņam Miemim par īpaši vīrišķīgu attieksmi un paveikto smago darbu, Katei Voicišai par neredzamajiem, bet ļoti svarīgajiem darbiem un visiem Nīcas jauniešiem, kas aktīvi līdzdarbojās Nīcas Jauniešu dienas organizēšanā. Paldies visiem par labajiem vārdiem, atbalstu un līdzdarbošanos.

  Rita Dreiže, jaunatnes lietu speciāliste.