Jaunākie TVĪTI

 • @Nica_youth
  Nīcas jauniešu dienā, 10. februārī, nodarbība arī vecākiem un vecvecākiem!!! https://t.co/KFc63xtgTd
 • @Nica_youth
  Telpu futbola turnīrs 2017 https://t.co/HdspcSij5N
 • @Nica_youth
  Par stipru Nīcu, par stipru Latviju! https://t.co/7l1xVm51Ph
 • Nīcas jauniešu centrs apmeklē dzīvnieku patversmi

  Nīcas jauniešu centrs apmeklē dzīvnieku patversmi

  Piektdien, 5. janvārī 16 aktīvākie Nīcas jauniešu centra jaunieši un bērni apmeklēja Liepājas Kinoloģiskās Biedrības “Dzīvnieku aizsardzības grupas” Liepājas Dzīvnieku patversmi.

  Šo patversmi apmeklējam jau vairākus gadus, ir izveidojusies laba draudzība ar vadītāju Anželu Dolmatovu. Paldies jāsaka tieši viņai par lielo darbu, ko dara patversmē un par to, ka jauniešus iepazīstināja ar patversmes darbību un katru dzīvnieciņu.

  Dzīvniekiem nogādājām ļoti daudz segu, matraču, avīžu, barību un naudiņu ko cilvēki vēlējās ziedot patversmei.

  Liels prieks bija redzēt, ka patversmē no iepriekšējās apmeklēšanas reizes, ir kļuvis skaistāk gan cilvēkam, gan dzīvniekam. Par saziedoto naudu tiek remontētas patversmes telpas, šobrīd kaķi dzīvo labiekārtotās telpās, tādas plānotas izveidot arī suņiem.

  Atgādinām, ka Nīcas veikalā “Top”, ir iespēja ziedot naudiņu tieši “LDZAG” Liepājas dzīvnieku  patversmei, kas nav pašvaldības patversme.

  Paldies ikvienam, kurš ziedoja dažādas lietas, mantas un barības, lai šis brauciens mums izdotos. Paldies arī Nīcas novada domei par nodrošināto autobusu un jauniešiem, par lielo dzīvesprieku un vēlmi palīdzēt tiem, kam tas nepieciešams. Šis brauciens rosināja mūs domāt par atbildības uzņemšanos, palīdzības sniegšanu vājākajiem.

  Patversmē šobrīd atrodas 9 suņi un 14 kaķi, katrs no viņiem joprojām gaida savu ĪSTO saimnieku. Ja vēlies sev mājdzīvnieku, ieskaties patversmēs - noteikti kāds no šiem dzīvnieciņiem ir Tavs.