Jaunākie TVĪTI

 • @Nica_youth
  Nīcas jauniešu dienā, 10. februārī, nodarbība arī vecākiem un vecvecākiem!!! https://t.co/KFc63xtgTd
 • @Nica_youth
  Telpu futbola turnīrs 2017 https://t.co/HdspcSij5N
 • @Nica_youth
  Par stipru Nīcu, par stipru Latviju! https://t.co/7l1xVm51Ph
 • Jauniešu centrā notiek gatavošanās Nīcas jauniešu dienai 2018

  Jauniešu centrā notiek gatavošanās Nīcas jauniešu dienai 2018

  Jau pavisam drīz- 10.februārī atkal notiks jauniešu diena Nīcā, kas tiek rīkota jau 7. reizi. Ir laiks sākt tai gatavoties!

  Jaunieši ir nolēmuši, ka šogad jauniešu dienas tēma būs "Viena diena Parīzē", kas lieliski sasaucas ar teicienu - nebrauc uz Nicu, brauc uz Nīcu.

  Diena iesāksies jau 10 no rīta, kad ikviens var reģistrēties dienas programmai. Pie mums ieradīsies jaunieši no dažādām vietām Latvijā, bet pasākumā piedalīties var ikviens Nīcas novada jaunietis. Dienas programmā paredzētas dažādas aktivitātes. Sagatavoto priekšnesumu atrādīšana un vērtēšana, konkursi par daudzu pasaules valstu tradīcijām, tikšanās ar iedvesmotāju Uģi Kuģi, fotogrāfēšanās, spēles un sacensības, vakara noslēgumā - balle.

  Nīcas jauniešu diena sevi ir pierādījusi, kā lielisks draudzības un kontaktu veidošanas pasākums, kas īpaši jauniešu vecumā ir ļoti svarīgs. Pasākums tiek organizēts sadarbībā ar Nīcas novada domi un to rīko paši Nīcas jaunieši. Aktīvākie rīkošanā ir Jaunatnes lietu konsultatīvā komiteja, kuras sastāvā ir 6 aktīvi Nīcas novada jaunieši!