Jaunākie TVĪTI

 • @Nica_youth
  Nīcas jauniešu dienā, 10. februārī, nodarbība arī vecākiem un vecvecākiem!!! https://t.co/KFc63xtgTd
 • @Nica_youth
  Telpu futbola turnīrs 2017 https://t.co/HdspcSij5N
 • @Nica_youth
  Par stipru Nīcu, par stipru Latviju! https://t.co/7l1xVm51Ph
 • Mārcis Štolceris - trīskārtējs NJC kausa ieguvējs

  Mārcis Štolceris - trīskārtējs NJC kausa ieguvējs

  Novembra pirmajā svētdienā norisinājās ikgadējā Nīcas Jauniešu centra kausa izcīņa galda tenisā. Spītējot lietainajam laikam, ceļu uz Nīcas vidusskolas sporta zāli bija mērojuši 12 pingponga piekritēji. Turnīrā kopumā tika aizvadīta 31 spēle.

  Rezultātu tabulas šeit http://www.njc.lv/data/Teniss.docx

  Jāsaka, ka šogad turnīrā lielu pārsteigumu nenotika un triumfēja favorīti, kuri reiz uzvaras garšu jau izjutuši. Jaunākajā grupā uzvaras visās spēlēs svinēja Gatis Lūks, aiz sevis atstājot savu vecāko brāli Kristianu un Ediju Cibuli. Interesants fakts, ka šādā secībā šie spēlētāji ierindojās arī pērn. Vecākajā grupā, visā turnīrā zaudējot tikai vienu setu, nu jau par trīskārtēju čempionu tika kronēts Mārcis Štolceris. Otro un trešo vietu ieguva attiecīgi Raivis Kalējs un Matīss Cibulis.  

  Prieks, ka interesi izrādīja un turnīrā piedalījās arī daiļā dzimuma pārstāves. Labāko sniegumu starp jaunietēm parādīja Karlīna Miksone, pārspēdama Elīzu Malkeviču un iegūstot kausu savā īpašumā jau otro reizi.

  Šo svētdien, 11. novembrī ir iespēja piedalīties Lejaskurzemes novadu atklātajā kausa izcīņā, kas notiks Rucavā. Sīkāka informācija pie novada sporta metodiķa Ingara Kalēja.