Jaunākie TVĪTI

 • @Nica_youth
  Nīcas jauniešu dienā, 10. februārī, nodarbība arī vecākiem un vecvecākiem!!! https://t.co/KFc63xtgTd
 • @Nica_youth
  Telpu futbola turnīrs 2017 https://t.co/HdspcSij5N
 • @Nica_youth
  Par stipru Nīcu, par stipru Latviju! https://t.co/7l1xVm51Ph
 • Nīcas jaunieši svētku gaidīšanas laikā

   Pateicoties vietējam uzņēmējam Uldim Lapiņam, Jauniešu centrā bija iespēja ikvienam interesentam izgatavot putnu būrīti. Liels prieks bija par Ulda sagatavotajiem materiāliem, līdzi dodot pat izdrukātu pamācību, kā pareizi būrīti izgatavot.

  Katrs būrītis tika uzdāvināts Jauniešu centra draugiem – Nīcas bērnudārzam, Nīcas vidusskolai, SIA AUDA – T, Nīcas novada domei, Nīcas sporta hallei un Tūrisma centram.

  Atsaucība bija ļoti liela, būrīšus gatavoja sākot no mazākajiem bērniem, kur lielie jaunieši piepalīdzēja, lai viss izdotos, un beidzot ar īstiem mākslas darbiem no jauniešiem, veidojot gudro putnu būri ar brillēm, vai raibo- punktaino, kas sagādās prieku ne tikai putniem, bet ikvienam garām gājējam.

  Paralēli būrīšu gatavošanai, krāsojām olas un, interesanti, ka daudzi bērni un jaunieši pat īsti nekad ar dabīgiem materiāliem to nav darījuši. Tad nu sējām pie olas klāt lapiņas un skujiņas, lai iegūtu rakstainas olas. Vārījām sīpolu mizās un kafijas biezumos. Olas izdevās ļoti skaistas un raibas, par to vislielākais prieks.

  Un tad jau pirmdien, otrajās Lieldienās, satikāmies, lai izcīnītu olu kaujas un  pavadītu ar mazākajiem bērniem laiku radošajās darbnīcās. Interesanti, ka šoreiz darbiņus gatavoja ne tikai bērni, bet arī pieaugušie.

  Paldies visiem maniem jauniešiem par piedalīšanos un palīdzību svētku laikā!