Jaunākie TVĪTI

 • @Nica_youth
  Nīcas jauniešu dienā, 10. februārī, nodarbība arī vecākiem un vecvecākiem!!! https://t.co/KFc63xtgTd
 • @Nica_youth
  Telpu futbola turnīrs 2017 https://t.co/HdspcSij5N
 • @Nica_youth
  Par stipru Nīcu, par stipru Latviju! https://t.co/7l1xVm51Ph
 • NĪCAS JAUNIEŠU DIENA 2017

  NĪCAS JAUNIEŠU DIENA 2017

  Nīcas jauniešu centrs nosvinējis jau sesto “Nīcas jauniešu dienu 2017”. Šī gada tēma bija “Gadsimta balle Nīcā”. Pie nīceniekiem ciemos atbrauca 12 jauniešu centri un biedrības. Mūs apciemoja gan no Pāvilostas, Saldus, Alsungas, Kuldīgas, Vārmes, Liepājas, Dundagas, Brocēnu, Jelgavas, Jūrmalas un Skrundas jaunieši. Kopā Jauniešu dienā piedalījās ap 220 jauniešu.

  Dienu atklājām ar sagatavotajiem priekšnesumiem, kad katrs ciemiņš atrādīja mājas darbu – sagatavoto priekšnesumu kādā no dejas stiliem. Visi mākslinieki bija savu deju pārvērtuši izrādē, līdz ar to, tas bija ļoti jautri un izklaidējoši.

  Ciemos atbrauca ļoti gaidīti viesi – šova “Izklausies redzēts” uzvarētāja Dināra Rudāne, aktieris un ļoti mīlētais mākslinieks Viktors Ellers, kartingu halles “Blue Shock Race”dibinātājs Artis Daugins, fitnesa treneris Rūdolfs Vilsons un zemessardzes 44. kājinieku bataljona pārstāvji.

  Visas darba grupas bija ļoti pieprasītas un interesantas. Vēl intuīcijas pārbaude grūtajā jautājumu viktorīnā un pārsteigums Nīcas sporta hallē, kurā Nīcas jaunieši bija sagatavojuši jautrus un sportiskus uzdevumus, kas pauzēs mijās ar atraktīviem dejotājiem. Sacensībās par priekšnesumu punktiem un viktorīnas atbildēm 1. vietu un braucienu ar "Bartineru" ieguva Kuldīgas jaunieši, 2.vietu un ar "Plostnieku laivām" brauks Vārmes jaunieši un tas nozīmē, ka mēs gaidīsim šos jauniešus ciemos vēlreiz.

  Bet kamēr sporta hallē sportojām, pie jauniešu centra jau sagaidīja karsta zupa – soļanka, kas tika novērtēta kā izcila!

  Trīs jaunietēm bija iespēja laimēt balles frizūru un make up, bet puišiem – Elīnas Miksones šūtās, stilīgās cepures.

  Un tad jau arī klāt bija balles laiks, ko nenoliedzami gaidīja visi - gan ciemiņi, gan mūsu jaunieši. Ballē spēlēja grupa “Pekšu – Brekši”, kas kā vienmēr bija ļoti atraktīvi. Balles laikā sagaidīja vēl viens pārsteigums – fobo.lv fotosiena, kur katrs varēja nofotogrāfēties un iegūt sev bildi jau uzreiz līdzņemšanai.

  Nīcas jauniešu centrs saka lielu paldies Nīcas novada domei, kafejnīcai “Pie Pētera”, SIA “Auda T”, SIA “Tonuss Elast”, A/S “Liepājas papīrs”, “Plostnieku Laivas”, SIA “Sofijas Laivas”, “KINO Balle”, SIA “ADS pagrabs”. 

  Liels paldies Natālijai Pūcei, kas ieguldīja lielu darbu pasākuma tapšanā, Edijam Cibulim par praktisko darbu apzinīgu veikšanu. Un, protams visiem, visiem jauniešiem, kas piedalījās Jauniešu dienas organizēšanā! 

  Liels paldies jāsaka Novadu ģimenei par dārzeņiem un zaļumiem, kas tika izmantoti zupas vārīšanai, Sarmītei Žodziņai un Janai Sīlei par gardās zupas gatavošanu, Montai Lībekai par padomiem džaiva soļu apguvē, Vinetai Bitlerjus par tērpiem, Ivetai Stasei par balles frizūrām, Madarai Lapiņai par make up meitenēm, Edgaram Grietēnam un Raitim Lozinskim, Simonai Salietei -Rudzītei, Jānim Saukantam un Agijai Kaunesei par atbalstu.

  Kaut jauniešu diena ir garām, atslābt nedrīkst un turpinam strādāt pie jauniem pasākumu plāniem.