Jaunākie TVĪTI

 • @Nica_youth
  Nīcas jauniešu dienā, 10. februārī, nodarbība arī vecākiem un vecvecākiem!!! https://t.co/KFc63xtgTd
 • @Nica_youth
  Telpu futbola turnīrs 2017 https://t.co/HdspcSij5N
 • @Nica_youth
  Par stipru Nīcu, par stipru Latviju! https://t.co/7l1xVm51Ph
 • Jauniete Justīne Siksna piedalījās starptautiskās apmācībās Ungārijā

  Jauniete Justīne Siksna piedalījās starptautiskās apmācībās Ungārijā

  Pagājušā gada beigās, no 5. līdz 9. decembrim, Nīcas vidusskolas 11.klases skolniece Justīne Siksna viesojās Ungārijas galvaspilsētā Budapeštā, kur norisinājās starptautiskas apmācības “Ievadkurss: kā izmantot programmas “Erasmus+: Jaunatne darbībā” iespējas starptautiskajā jaunatnes darbā”.

  Vēl pagājušā gada maijā Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra aicināja pieteikties SALTO Appetiser apmācībām par programmu “Erasmus+: Jaunatne darbībā”. Piedāvājums bija pieejams Nīcas jauniešu centrā – Justīne uzrakstīja pieteikumu un septembrī saņēma apstiprinājumu, ka viņa būs tā, kura pārstāvēs Latviju Ungārijā.

  Apmācību mērķis bija dalībniekiem sniegt pirmo pieredzi starptautisko projektu iespējās, kā arī motivēt pašus rakstīt programmas “Erasmus+: Jaunatne darbībā” projektu pieteikumus, kā arī ikvienu apmācību dalībnieku stiprināt pārliecībā, ka viņam ir pa spēkam īstenot starptautiskus jauniešu projektus. Tāpat apmācību laikā ikvienam bija iespēja uzzināt, kādas ir projektu iespējas, strādājot ar jauniešiem starptautiskā vidē.

  Piedaloties projektā, Justīnei bija iespēja izbaudīt neformālo un starpkultūru mācīšanos, iegūt pirmo pieredzi starptautisko jauniešu projektu īstenošanā, apmainīties ar pieredzi, kā vietējās jauniešu aktivitātes ietērpt starptautiskā kontekstā un uzlabot angļu valodas zināšanas. Apmācības, uzturēšanās izmaksas un aviobiļetes sedza apmācību organizatori.

  Par to, kā Justīnei veicās Budapeštā, jauniešiem ir iespēja uzzināt pirmdien, 16.janvārī plkst. 17.00 Nīcas vidusskolas kafejnīcā, kur Justīne pastāstīs par iegūto pieredzi piedaloties apmācībās un to, kā arī citiem jauniešiem ir iespējams izmantot Jaunatnes starptautisko projektu aģentūras piedāvātās apmācību iespējas.

  Informācijai: nacionālās aģentūras, kuras strādā ar “Erasmus+: Jaunatne darbībā” programmas ieviešanu un īstenošanu (Latvijā tā ir Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra), katru gadu rīko vairākus Appetiser apmācību kursus. Par iespejām interesēties šeit: http://jaunatne.gov.lv/lv.