Jaunākie TVĪTI

 • @Nica_youth
  Nīcas jauniešu dienā, 10. februārī, nodarbība arī vecākiem un vecvecākiem!!! https://t.co/KFc63xtgTd
 • @Nica_youth
  Telpu futbola turnīrs 2017 https://t.co/HdspcSij5N
 • @Nica_youth
  Par stipru Nīcu, par stipru Latviju! https://t.co/7l1xVm51Ph
 • Brīvprātīgie iepazīst Liepāju

  Svētdiena, 9. oktobris, tika pavadīts apskatot Liepājas skaistākās un populārākās vietas. Brīvprātīgie bija sajūsmā par Karostas cietumu un gidu Juri Raķi. Kā vienmēr, viņa stāstītais ļoti aizrāva visus un diena iesākās aizraujoši.

  Apskatījām Liepājas Svētā Nikolaja pareizticīgo Jūras katedrāli, Ziemeļu fortus. Īpašas emocijas izraisīja Baltijas jūra un skaistais krasts.

  Izstaigājām Lielo Dzintaru un norunājām, ka noteikti apmeklēsim kādu koncertu, lai pa īstam izjustu koncertzāles atmosfēru.

  Ceļu turpinājām pa Kūrmajas prospektu - izejot Liepājas himnu soli pa solim, gar Gulbju dīķi uz Spoku koku. Pie tā atklājām, ka Špela no Slovēnijas zin " Līvu" dziesmu "Dzelzsgriezējs". 

  Dienu noslēdzām ar picu un boulinga spēli, kurā uzvarēja draudzība. Šī diena noteikti radīja daudz prieka un pozitīvu emociju.

  Saistībā ar to, ka ir apstiprināts Eiropas Savienības programmas "Erasmus+"projekts ar nosaukumu "Language mixer", no šī gada oktobra Nīcas jauniešu centrā strādā divi brīvpratīgie no Spānijas un Slovēnijas. Projekts tiek realizēts sadarbībā ar nevalstisko organizāciju "Liepājas Jaunie Vanagi".