Jaunākie TVĪTI

 • @Nica_youth
  Nīcas jauniešu dienā, 10. februārī, nodarbība arī vecākiem un vecvecākiem!!! https://t.co/KFc63xtgTd
 • @Nica_youth
  Telpu futbola turnīrs 2017 https://t.co/HdspcSij5N
 • @Nica_youth
  Par stipru Nīcu, par stipru Latviju! https://t.co/7l1xVm51Ph
 • Aicina uz projekta "Ar Nīcas novadu sirdī" noslēgumu

  Otrdien, 20. septembrī plkst. 16.00 ikviens tiek aicināts uz projekta “Ar Nīcas novadu sirdī” noslēguma pasākumu, kad oficiāli tiks prezentēts video par aizvadītajiem pasākumiem projekta ietvaros, tiks izteiktas pateicības projektā iesaistītajām personām, kā arī varēs apskatīt projekta ietvaros radītos rokdarbus. Pasākuma laikā būs iespējams arī iepazīties ar jauno jauniešu centra vadītāju. Noslēgumā paredzētas neformālas sarunas un pateicības kliņģeris.

   

  Projekta ietvaros tika realizētas sekojošas aktivitātes: Latvisko zīmju gatavošanas darbnīca „Nīcas raksti”, pirmās palīdzības apmācība „Esi drošs”, laivu brauciens „Bārtas upes ekspedīcija”, orientēšanās pasākums „Izzini Bernātu dabas parku” un pārgājiens „24 km gar Baltijas jūru” ar jaunsardzes fiziskās izturības pārbaudījumiem. Tāpat arī par projekta līdzekļiem iegādāta GOPRO kamera, kameras statīvs, 24 guļammaisi, 8 teltis, 24 paklājiņi, 24 projekta T- krekli, trijkājis un katls.

   

  Jau iepriekš ziņots, ka Nīcas jauniešu centrs ieguva 3499,31 EUR lielu finansējumu Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2016. gadam atklātā projektu konkursa  “Atbalsts jauniešu centru darbības nodrošināšanai pašvaldībās ar mērķi veidot un stiprināt jauniešu piederības apziņu” ietvaros. Nīcas novada dome iesniedza projektu ar nosaukumu “Ar Nīcas novadu sirdī”, kura mērķis ir veicināt Nīcas novada jauniešu piederību Nīcas novadam, īstenojot dažādas neformālās mācīšanās metodes jauniešiem.

   

  nols.pas.