Jaunākie TVĪTI

 • @Nica_youth
  Nīcas jauniešu dienā, 10. februārī, nodarbība arī vecākiem un vecvecākiem!!! https://t.co/KFc63xtgTd
 • @Nica_youth
  Telpu futbola turnīrs 2017 https://t.co/HdspcSij5N
 • @Nica_youth
  Par stipru Nīcu, par stipru Latviju! https://t.co/7l1xVm51Ph
 • Aicina pieteikties Kurzemes jauniešu un lēmumu pieņēmēju Kurzemes reģionālajai konferencei

  Aicina pieteikties Kurzemes jauniešu un lēmumu pieņēmēju Kurzemes reģionālajai konferencei


  26.maijā Ventspilī jaunieši un pašvaldību lēmumu pieņēmēji aicināti piedalīties Strukturētā dialoga Kurzemes reģionālajā konferencē, kas notiks Ventspils jauniešu mājā! Pēc konferences paredzēta arī ekskursija - iepazīšanās ar Ventspils jauniešu māju un tās rašanās stāstu!


  Ar konferences darba kārtību var iepazīties ŠEIT vai www.kurzemesnvo.lvPieteikšanās konferencei http://ej.uz/SD_Kurzeme vai pie Santas Birznieces, m.t. 26595587, santa@kurzemesnvo.lv.

   

  Konference ir noslēdzošais Kurzemes jauniešu un lēmumu pieņēmēju diskusiju  “Kafija ar politiķiem” posms Strukturētā dialoga V cikla ietvaros, kas ir Eiropas Savienības jaunatnes politikas veidošanas sastāvdaļa.

   

  Strukturētā dialoga diskusijas “Kafija ar politiķiem” Latvijas novados un to noslēgumu reģionālās konferences tiek rīkotas visā Latvijas teritorijā ik pēc 1,5 gada kā neformālas vietējo jauniešu un lēmumu pieņēmēju tikšanās Eiropas Savienības jaunatnes politikas veidošanas jeb Strukturētā dialoga ietvaros. Šo tikšanos mērķis ir apzināt un izdiskutēt jauniešiem aktuālas tēmas gan vietējā, gan valsts, gan Eiropas līmenī.

   

  2016.gada konferences galvenā tēma ir “Veicināt visu jauniešu iesaisti dažādā, vienotā un iekļaujošā Eiropā” ar moto “Gatavi dzīvei, gatavi sabiedrībai”. Konferences laikā tiks apskatīti piemēri un attīstītas idejas no notikušajām strukturētā dialoga diskusijām Kurzemē “Kafija ar politiķiem”, kuras ir notikušas Saldū, Pāvilostā un Kuldīgā!

  Strukturētā dialoga Kurzemes reģionālā konference tiek rīkota projekta “Strukturētā dialoga īstenošana Nīderlandes, Slovākijas un Maltas prezidentūras Eiropas Savienībā padomē” ietvaros, kuru īsteno “Latvijas jaunatnes padome” sadarbībā ar Kurzemes reģionālo koordinatoru “Kurzemes NVO atbalsta centru”. Projektu  līdzfinansē Eiropas Komisija.