Jaunākie TVĪTI

 • @Nica_youth
  Nīcas jauniešu dienā, 10. februārī, nodarbība arī vecākiem un vecvecākiem!!! https://t.co/KFc63xtgTd
 • @Nica_youth
  Telpu futbola turnīrs 2017 https://t.co/HdspcSij5N
 • @Nica_youth
  Par stipru Nīcu, par stipru Latviju! https://t.co/7l1xVm51Ph
 • Aizvadīta Nīcas jauniešu diena

  Aizvadīta Nīcas jauniešu diena

  30. janvārī veiksmīgi aizvadīta Nīcas Jauniešu diena 2016 ar nosaukumu „TU TO VARI – SAPŅO UN DARI!”. Jauniešu diena tika organizēta jau piekto gadu - pasākums tika plānots jau no pagājušā gada oktobra sākuma un tā realizācijā bija iesaistījušies 52 brīvprātīgie. Pasākumā piedalījās ap 200 dalībnieku no mūsu novada un citām Latvijas pilsētām. Tālākie ciemiņi bija no Cesvaines, kas arī laimēja galveno balvu – izbraucienu ar SIA “Sofijas laivas” Bartineru. Tas nozīmē, ka Cesvaines jaunieši Nīcas novadā vēl noteikti atgriezīsies. Šī gada jauniešu dienas tēma bija sports un katra jauniešu organizācija iepriekš izlozēja savu dresscode – piemēram,  Basketbolisti no Latvijas, Nirēji no Francijas u.t.t.. Pasākuma īpašie viesi bija “Ghetto games” dibinātājs Raimonds Elbakjans, FK “Liepāja” treneris Mareks Zuntners, Liepājas basketbola komandas “Liepāja/Triobet” treneris Uvis Helmanis, autosportists Mārtiņš Sesks un motosportists Lauris Freibergs.

   

  Dienas programmā bija jauniešu organizāciju priekšnesumi, viktorīna par sportu, kuras laikā arī  bija pārsteigums - uzstājās deju studijas “Extra” karsējmeitenes. Tāpat arī dalībniekiem bija iespēja piedalīties atraktīvajās stafetēs un individuālajās dārta sacensībās.  Par pasākumu saņemtas ļoti labas atsauksmes – gan no īpašajiem visiem, gan arī pasākuma dalībniekiem un organizatori ir gandarīti par paveikto.  

   

  Jaunatnes lietu speciāliste Anete Lankovska pateicas visiem iesaistītajiem par atbalstu pasākuma tapšanā, kā arī liels paldies šī gada jauniešu dienas atbalstītājiem par atsaucību: Nīcas novada domei, Rally Liepāja, SIA "Sofijas laivas", Dainas Siksnas i/u, Kino Ballei, Liepājas papīram un Liepājas Teātrim!

   

  Liels paldies īpašajiem viesiem par atsaucību piedalīties pasākumā: Raimondam Elbakjanam, Uvim Helmanim, Laurim Freibergam, Mārtiņam Seskam un Marekam Zuntneram.

   

  Paldies Diānai Ansulei, Agijai Kaunesei, Jānim Kaunesim, komunālajai pārvaldei, Taņai Geslerei, Nīcas vidusskolai, Ingaram Kalējam un visiem citiem, kuri piedalījās pasākuma realizēšanā!

   

  Atskats uz pasākumu bildēs, kā arī raksti par jauniešu dienu pieejami šeit: