Jaunākie TVĪTI

 • @Nica_youth
  Nīcas jauniešu dienā, 10. februārī, nodarbība arī vecākiem un vecvecākiem!!! https://t.co/KFc63xtgTd
 • @Nica_youth
  Telpu futbola turnīrs 2017 https://t.co/HdspcSij5N
 • @Nica_youth
  Par stipru Nīcu, par stipru Latviju! https://t.co/7l1xVm51Ph
 • Aizvadītas diskusijas ar Nīcas novada jauniešiem

  Aizvadītas diskusijas ar Nīcas novada jauniešiem

  Jau iepriekš ziņots, ka maijā ir uzsākts darbs pie Nīcas novada stratēģijas darbam ar jaunatni 2016. – 2023. gadam. Lai noskaidrotu, kas nepieciešams, lai jaunietis būtu laimīgs Nīcas novadā, tika organizētas diskusijas ar jauniešiem. Pirmā tikšanās notika 10. oktobrī Grīnvaltos un Bernātos, pēc tam 17. oktobrī Jūrmalciemā un Kalnišķos, bet 24. oktobrī notika noslēdzošā tikšanās Rudē un Nīcā. Uz tikšanos Rudē ieradās 8 cilvēki, bet uz tikšanos Nīcā - 19. 

  No iegūtajiem rezultātiem var secināt, ka Rudes jaunieši vēlētos Jauniešu vai sabiedrisko centru un atbildīgo personu, kas tur strādā un organizē dažādas aktivitātes, uzlabot ielu apgaismojumu visā Rudē, vairāk radošus pulciņus, kur iesaistīties bērniem un jauniešiem, kā arī datoru un WiFi pieejamību vakaros. Savukārt Nīcā jaunieši vēlētos vairāk pasākumus (t.sk. zaļumballes), izveidot Nīcas vidusskolā dažādus mācību novirzienus (valodas, mākslas, sporta, matemātikas), mūzikas/mākslas māju, jaunu sporta laukumu, kurā būtu arī āra trenažieri un izveidot estrādi parkā.

   

  Organizatori pateicas visiem, kuri apmeklēja izbraukumu diskusijas ar jauniešiem – kopā 6 izbraukumos tika uzzināts 59 cilvēku viedoklis par jauniešu vajadzībām Nīcas novadā.

   

  14. novembrī pulksten 13:00 Nīcas jauniešu centrā tiek organizēts Nīcas novada jauniešu forums, kur tiks prezentēti un apspriesti iegūtie rezultāti no visām diskusijām. Uz diskusijām un forumu tiek aicināti un ir gaidīti visi vietējie jaunieši. Tāpat uz šo pasākumu tiks aicināti Nīcas novada domes pārstāvji un deputāti.  Lai visi novada jaunieši un citi ieinteresētie varētu apmeklēt pasākumu, tiks organizēts arī transports – pieteikties pa telefonu 29325999.

   

  Stratēģiju plānots pabeigt nākošā gada janvārī un prezentēt Nīcas jauniešu dienā 2016.