Jaunākie TVĪTI

 • @Nica_youth
  Nīcas jauniešu dienā, 10. februārī, nodarbība arī vecākiem un vecvecākiem!!! https://t.co/KFc63xtgTd
 • @Nica_youth
  Telpu futbola turnīrs 2017 https://t.co/HdspcSij5N
 • @Nica_youth
  Par stipru Nīcu, par stipru Latviju! https://t.co/7l1xVm51Ph
 • Piesakies bezmaksas nometnei!

  Piesakies bezmaksas nometnei!

  Līdz 11. maijam jaunieši no visas Latvijas vecumā no 16 līdz 21 gadam aicināti pieteikties bezmaksas desmit dienu nometnei, kas no 13. līdz 21. jūnijam notiks dažādās Latvijas pilsētās. Nometnē piedalīsies 28 jaunieši – 14 no Latvijas un 14 no Igaunijas, lai kopīgi iepazītu mūsu tautu vēsturi, pārbaudītu sevi dažādās sportiskās un atraktīvās aktivitātēs, kā arī dotos ekskursijās un sakoptu karavīru piemiņas vietas. Nometnes laikā dalībniekiem būs iespēja piedalīties radošajās darbnīcās, doties ekskursijās un iepazīt Latvijas un Igaunijas kopīgo vēsturi. Profesionālu pedagogu un instruktoru uzraudzībā tiks piedāvāta iespēja uzzināt par karavīru ikdienu, apgūt praktiskus izdzīvošanas paņēmienus, iejusties improvizētās kara spēlēs, kā arī izbaudīt vasaru jūras krastā. Īpašs notikums būs sadraudzības vakars ar populāru Latvijas mūziķu piedalīšanos, kuru apmeklēt aicinātas arī nometnes dalībnieku ģimenes un draugi. Obligāta prasība, lai piedalītos nometnē, ir angļu valodas zināšanas, jo puse dalībnieku būs no Igaunijas.

   

  Nometni organizē Latvijas Brāļu kapu komiteja kopā ar Igaunijas Karavīru  kapu aprūpes savienību (Eesti Sõjahaudade Hoolde Liit) Eiropas  Savienības programmas Igaunija – Latvija projekta „Iedzīvināt kopīgo  vēsturi” ietvaros. Dalība nometnē ir bez maksas, un to finansiāli atbalsta Eiropas Savienība.

   

  Lai pieteiktos nometnei, līdz 11. maijam ir jāaizpilda elektroniska pietiekuma anketa angļu valodā:

  https://docs.google.com/forms/d/1j3TnQyr9ELPKQo5h0tnzRA36lk-A1VIfP6ObJ53bwi0/viewform?usp=send_form


  Nometnes organizētāji izvērtēs iesūtītos pieteikumus, atlasot 14 dalībniekus, kuri varēs baudīt piedzīvojumus desmit dienu garumā vēstures nomentē Latvijā.