Jaunākie TVĪTI

 • @Nica_youth
  Nīcas jauniešu dienā, 10. februārī, nodarbība arī vecākiem un vecvecākiem!!! https://t.co/KFc63xtgTd
 • @Nica_youth
  Telpu futbola turnīrs 2017 https://t.co/HdspcSij5N
 • @Nica_youth
  Par stipru Nīcu, par stipru Latviju! https://t.co/7l1xVm51Ph
 • Karaoke 2014

  Karaoke 2014

  21. novembrī tika aizvadīts jau otrais Nīcas Jauniešu centra Karaoke konkurss. Tajā bija kopumā 8 priekšnesumi gan duetos, gan arī individuāli latviešu, angļu un spāņu valodās. Pasākumā piedalījās ne tikai Jauniešu centra jaunieši, bet arī Eiropas brīvprātīgie. Vakaru vadīja Karlīna Miksone, bet dalībniekus vērtēja kompetenta žūrija – Daina Siksna, Diāna Ansule un Liene Zaula. Pēc katra priekšnesuma izskanēja žūrijas komentāri. Konkursa izskaņā, protams, tika nominēti labākie trīs vietu ieguvēji.Trešo vietu konsursā ieguva Eiropas brīvprātīgās - spāņu meitenes Gema un Givanna ar spāņu dziesmu "Princesas", otrajā vietā izvirzījās Nikola Paula Stase un Ulrika Kaire ar dziesmu "Uncover", bet pirmo vietu un arī skatītāju simptātijas balvu ieguva Aigars Ķuņķis, kurš dziedāja dziesmu "Dzīvo brīvi" (Rassel un Sabīne Berezina).

  Noslēgumā uzstājās īpašais viesis - Miķelis Strazdiņš, kurš spēlēja ģitāru un nodziedāja gan dažas populāras dziesmas, gan arī izpildīja savu dziesmu. Gan dalībnieki, gan skatītāji bija apmierināti par izdevušos pasākumu. 

  Nīcas Jauniešu centrs īpaši pateicas Dainai Siksnai, kas bija sagatavojusi dāvaniņas ikvienam dalībniekam, tāpēc arī paldies pārējiem, kuri iesaistījās pasākuma realizēšanā!

   

  16