Jaunākie TVĪTI

 • @Nica_youth
  Nīcas jauniešu dienā, 10. februārī, nodarbība arī vecākiem un vecvecākiem!!! https://t.co/KFc63xtgTd
 • @Nica_youth
  Telpu futbola turnīrs 2017 https://t.co/HdspcSij5N
 • @Nica_youth
  Par stipru Nīcu, par stipru Latviju! https://t.co/7l1xVm51Ph
 • Nīcas Jauniešu centrā būs filmu vakari un diskusijas

  Nīcas Jauniešu centrā būs filmu vakari un diskusijas

  Sākot no šīs nedēļas 6. oktobra katru ceturtdienu plkst. 17:00 Nīcas Jauniešu centrā ikviens interesents aicināts uz filmu vakaru, kur būs iespēja izzināt dažādas tēmas ar filmu starpniecību. Pēc filmas noskatīšanās jauniešiem būs iespēja diskutēt par redzēto, apmainīties viedokļiem un uzdot interesējošus jautājumus brīvprātīgajiem Bego un Gabrielam.

  Pirmā filma, ko skatīsimies būs “The Wave” (Die Welle). Šo filmu ierosināja skatīties NJC brīvprātīgais - vācu puisis Gabriels, kurš iepriekš šo filmu skatījies savā dzimtajā zemē. Filma būs vācu valodā ar subtitriem angļu valodā. Filmā stāstīts par to, kā mūsdienu vācu skolā vēstures skolotājs piedāvā audzēkņiem eksperimentu - nedēļu dzīvot pēc nacistu totalitārisma likumiem - dzelžainas disciplīnas, pilnīgas kontroles un nežēlīgiem sodiem. Skolēni ātri pārliecinās, cik viegli sabiedrību var pārvērst par paklausīgu masu, taču kādā brīdī eksperiments kļūst nekontrolējams.

  Kā nākošās filmas, ko plānots skatīties ir latviešu filma “Sapņu komanda 1935”, ko skatīsimies 13. novembrī, bet 20. novembrī būs igauņu filma “The Class”.