Jaunākie TVĪTI

 • @Nica_youth
  Nīcas jauniešu dienā, 10. februārī, nodarbība arī vecākiem un vecvecākiem!!! https://t.co/KFc63xtgTd
 • @Nica_youth
  Telpu futbola turnīrs 2017 https://t.co/HdspcSij5N
 • @Nica_youth
  Par stipru Nīcu, par stipru Latviju! https://t.co/7l1xVm51Ph
 • Bārtas upē norisināsies laivu sacensības

  Bārtas upē norisināsies laivu sacensības

   "Sofijas laivas" un biedrība "Bura" rudenī piedāvā doties dabā un pavadīt laiku aktīvi, aicinot piedalīties veselās divās laivu sacensībās, portālu informē "Sofijas laivas" pārstāvji.

  Pirmās būs "Sofijas kanoe cope", kas norisināsies 20.septembrī Bārtas upē. Šādas sacensības notiks pirmo reizi, un tā būs spiningošana no kanoe laivas. Dalībnieku skaits – divi. Sacensībās var piedalīties ar savu kanoe, ja tādas nav, organizētāji par tādu parūpēsies. Sacensību uzvarētāji tiks pie pavisam jauna makšķernieku kajaka - "Fisherman 12".

  Savukārt 4.oktobrī gadskārtējais laivu pasākums "Bārtas kartupelis 2014", kuras Bārtas upē notiks jau septīto gadu un pulcēs entuziastus rudenīgi krāsainam laivu braucienam, kur galvenā balva ir maiss ar kartupeļiem. Bez airēšanas sacensību dalībnieki tiek iesaistīti arī erudīcijas un precizitātes pārbaudēs.

  Kā katru gadu ciemos brauks lieliskākais meksikāņu šefpavārs šajos platuma grādos, kurš sacensību dalībniekiem pagatavos gardu maltīti. Būs iespēja apmeklēt pirti un kublu. "Upeskrastos" būs skatāma foto retrospekcija par plostniekiem Bārtas upē. Abu sacensību finiša vieta ir Nīcas novada "Upeskrasti".

  Sacensību nolikumu un pieteikuma anketas var atrast www.sofijaslaivas.lv. Sacensības organizē "Sofijas laivas" sadarbībā ar biedrību "Bura" un Nīcas novada domi. Plašākai informācijai zvanīt pa tālruņa numuru 29339677.