Jaunākie TVĪTI

 • @Nica_youth
  Nīcas jauniešu dienā, 10. februārī, nodarbība arī vecākiem un vecvecākiem!!! https://t.co/KFc63xtgTd
 • @Nica_youth
  Telpu futbola turnīrs 2017 https://t.co/HdspcSij5N
 • @Nica_youth
  Par stipru Nīcu, par stipru Latviju! https://t.co/7l1xVm51Ph
 • Aicina uzzināt dabas parka „Pape” jaunumus

  Aicina uzzināt dabas parka „Pape” jaunumus

  Pasaules Dabas Fonds sadarbībā ar Nīcas jauniešu centru aicina uz lekciju – sarunu par dabas parku „Pape”. Lekcija notiks Nīcas jauniešu centra telpās 3.jūlijā plkst. 16:00.

  Lekcija ir bezmaksas un paredzēta ikvienam interesentam, kurš vēlas uzzināt vairāk par dabas parku „Pape”. Īpaši uz lekciju tiek aicināti Nīcas un Rucavas novada jaunieši, jo pasākuma laikā tiks publiskota jauna iniciatīva „Papes jaunie vēstnieki”. Šī iniciatīva ne vien ļaus jauniešiem uzzināt daudz vairāk par vietu, kurā tie dzīvo, bet arī aktīvāk iesaistīties dabas aizsardzībā, kopā ar dabas parka „Pape” darbiniekiem dodoties ekspedīcijās, piedaloties brīvdabas lekcijās un pasākumos.

  Lekcijas laikā tiks diskutēts, kā klājas lielajiem zālēdājiem, kādi projekti šobrīd tiek realizēti dabas parkā, kas ir plānots nākotnē. Tāpat klātesošajiem būs iespēja diskutēt ar dabas parka darbiniekiem un uzdot interesējušus jautājumus.

   

  Dabas parks „Pape” ir unikāla teritorija – tā ir vienīgā vieta Latvijā, kur atgriezti lielie savvaļas zālēdāji tauri, sumbri un savvaļas zirgi. Iniciatīvu „Papes jaunie vēstnieki” atbalsta Latvijas Vides aizsardzības fonds.

   

  Plakats_Jaunie_vestnieki_fin-page-0