Jaunākie TVĪTI

 • @Nica_youth
  Nīcas jauniešu dienā, 10. februārī, nodarbība arī vecākiem un vecvecākiem!!! https://t.co/KFc63xtgTd
 • @Nica_youth
  Telpu futbola turnīrs 2017 https://t.co/HdspcSij5N
 • @Nica_youth
  Par stipru Nīcu, par stipru Latviju! https://t.co/7l1xVm51Ph
 • Aprīlī skolu komandas varēs piedalīties akcijā "Štepseles ceļojums"

  Aprīlī skolu komandas varēs piedalīties akcijā

  Jau ceturto gadu SIA "Liepājas RAS" piedāvā reģiona skolām iesaistīties nolietoto elektropreču vākšanas akcijā "Štepseles ceļojums", portālu informēja SIA "Liepājas Ras" pārstāvis Viktors Birze. Akcijas laiks ir no 2014. gada  1. līdz 30. aprīlim.
  Akcijas mērķis ir attīrīt savu apkārtni, vienlaikus savācot pēc iespējas vairāk nolietoto sadzīves elektrotehniku – televizorus, datorus, ledusskapjus, mobilos telefonus u.c.

  No katras skolas drīkst piedalīties viena komanda (tajā var ietilpt viena vai vairākas klases, interešu pulciņš vai tml.). Komandas dalībnieku skaits - neierobežots. Uzvarēs tā komanda, kas iegūs augstāko punktu koeficientu, tas nozīmē, ka uzvarēs tie, kas savāks vairāk elektroiekārtu uz katru komandas dalībnieku.

  Nolietotās elektroierīces uz skolu varēs nest visa aprīļa mēneša garumā. Katrā skolā būs speciāli ierādīta vieta, kur tiks uzglabātas atnestās elektroierīces. Pēc akcijas beigām "Liepājas RAS" pārstāvji tās savāks un nodos otrreizējai pārstrādei, tādējādi štepseles turpinās savu ceļojumu jau pārstrādātos produktos.

  Konkursā tiek aicinātas piedalīties visas Liepājas pilsētas skolas, kā arī skolas no apkārtējiem novadiem - Grobiņas, Priekules, Pāvilostas, Aizputes, Durbes, Vaiņodes, Rucavas, Nīcas, kā arī no Skrundas, Saldus un Brocēnu novadiem.

  Arī šogad balvu fondā ir vērtīgas naudas balvas pirmo trīs vietu ieguvējiem.

  1.vietas ieguvēji saņems 300 EUR

  2.vietas ieguvēji saņems 200 EUR

  3.vietas ieguvēji- 100 EUR

  Lai reģistrētos, par akciju atbildīgajam skolas skolotājam uz e-pastu info@liepajasras.lv ir jānosūta sekojoša informācija:

  1.       skolas nosaukums, adrese, bankas rekvizīti;

  2.       atbildīgā skolotāja vārds, uzvārds, kontakttālrunis, e-pasta adrese;

  3.    skolēnu komandas apraksts un dalībnieku skaits – klase, interešu pulciņš, visa skola, dabas draugi utml. Skolēnu skaits var tikt precizēts arī akcijas laikā;

  4.       vieta, kur elektroierīces tiks uzglabātas līdz konkursa beigām.

  Pēc pieteikuma saņemšanas tiks nosūtīta elektropreču uzskaites tabula, kurā elektroniski jāreģistrē katra atnestā ierīce.

   

  Autors: liepajniekiem.lv