Jaunākie TVĪTI

 • @Nica_youth
  Nīcas jauniešu dienā, 10. februārī, nodarbība arī vecākiem un vecvecākiem!!! https://t.co/KFc63xtgTd
 • @Nica_youth
  Telpu futbola turnīrs 2017 https://t.co/HdspcSij5N
 • @Nica_youth
  Par stipru Nīcu, par stipru Latviju! https://t.co/7l1xVm51Ph
 • Ceļu Satiksmes noteikumu dienas konkurss

  Ceļu Satiksmes noteikumu dienas konkurss

  Nīcas Jauniešu centrs sadarbībā ar Jaunatnes lietu konsultatīvo komisiju jau otro gadu rīkoja konkursu "Ceļu Satiksmes noteikumu diena". Pasākuma idejas autors ir Raitis Lozinskis, kuram jāsaka paldies par nu jau iedibināto tradīciju.

  Šogad konkurss norisinājās 18. martā Nīcas Jauniešu centra telpās, un tajā bija gan teorētiski jautājumi, gan radoši uzdevumi, kas liek aizdomāties par situācijām uz ceļa.

  Kopumā par uzvaru un Aktīvās Nīcas Ceļojošo kausu sacentās trīs komandas: „Eklēri”, „Medmāsiņas” un „Melnie”. Pirmais uzdevums bija radoši iesildošais, kurā komandām bija jāizveido ideālais ceļu satiksmes dalībnieks. Otrais un trešais uzdevums sastāvēja no testa jautājumiem par pirmo neatliekamo palīdzību un ceļu satiksmes noteikumiem. Bet pēdējais uzdevums ļāva jauniešiem izkustēties un parādīt savas spējas stafetē ar velosipēdiem.

  Komandu veikumu vērtēja sacensību organizatori - Jaunatnes lietu konsultatīvā komisija. Apkopojot rezultātus, par uzvarētājiem tika godināta komanda ar nosaukumu „Medmāsiņas”. Viņas uzrādīja vislabākos rezultātus teorētiskajos jautājumos, gan arī radošajā uzdevumā. Godpilnajā otrajā vietā palika komanda „Melnie” aiz sevis atstājot komandu „Eklēri”. Trešās vietas ieguvēji tika pie bonusa balvas par labāko vienojošo tērpu. 

  IMG_8523