Jaunākie TVĪTI

 • @Nica_youth
  Nīcas jauniešu dienā, 10. februārī, nodarbība arī vecākiem un vecvecākiem!!! https://t.co/KFc63xtgTd
 • @Nica_youth
  Telpu futbola turnīrs 2017 https://t.co/HdspcSij5N
 • @Nica_youth
  Par stipru Nīcu, par stipru Latviju! https://t.co/7l1xVm51Ph
 • Skolēni aicināti uz izglītības iestāžu „Radošuma dienu” aktivitātēm Liepājas Universitātē

  Skolēni aicināti uz izglītības iestāžu „Radošuma dienu” aktivitātēm Liepājas Universitātē

  No 10. līdz 14. martam Liepājā notiks izglītības iestāžu „Radošuma dienas”, kurās ar dažādām aktivitātēm piedalās un vidusskolēnus, 7. – 9. klašu skolēnus uz pasākumiem aicina arī Liepājas Universitāte, portālam pavēstīja LiepU sabiedrisko attiecību speciāliste Kristīne Milberga.

  „Radošuma dienu” aktivitātes Liepājas Universitātē (Kr. Valdemāra iela 4) notiks 10. martā no plkst. 14.00 līdz 16.00. Skolēni varēs brīvi pārvietoties pa pasākumiem un darboties aktivitātēs, kur vēlēsies.

  Interesenti aicināti apmeklēt pasākumu „Neredzamā elpa telpā”, kurā ar īpašu ierīču palīdzību varēs izprast, kā tiek noteikta ēkas energoefektivitāte (mitruma procentu, temperatūras un oglekļa dioksīda līmenis), kā arī siltuma zudumi un cilvēkam optimālā temperatūra. (1. telpā)

  Tāpat varēs strādāt darbnīcā „Valodu pasaule”, kurā būs iespēja sadarboties ar Liepājas Universitātes ārzemju studentiem bengāļu, hindi, korejiešu, somu, turku, uzbeku un latviešu valodas apguves procesā. (16. telpā)

  „Dzīvesstāstu laboratorijā” (21. telpā) interesenti tiks iepazīstināti ar dzīvesstāstu krājuma veidošanas pamatprincipiem, interviju organizācijas un norises gaitu, tekstu transkribēšanu, grāmatu un citu publikāciju sagatavošanu izdošanai. Būs iespēja izmēģināt vadīt interviju, sarunas fiksēšanu skaņu un video versijā, kā arī praktizēties tekstu atšifrēšanā un uzrakstīšanā.

  31. telpā skolēni varēs piedalīties pasākumā „Viktorīna! Fizikas vēsture”, bet 20. kabinetā – vērot robotu „izrādi”.

  Plkst. 14.30 un 15.30 zālē (23. telpa) notiks aktivitāte „Ko vien vari, galvā dari!”, kurā varēs apgūt vienkāršus un efektīvus paņēmienus, kā veikt darbības ar skaitļiem galvā.

  Paralēli visiem pasākumiem kāpņu laukumā starp 2. un 3. stāvu būs iespēja vērot bakalaura studiju programmas „Dizains” (apakšvirziens „Datordizains”) studentu veidotos video.

   

  Autors: liepajniekiem.lv