Jaunākie TVĪTI

 • @Nica_youth
  Nīcas jauniešu dienā, 10. februārī, nodarbība arī vecākiem un vecvecākiem!!! https://t.co/KFc63xtgTd
 • @Nica_youth
  Telpu futbola turnīrs 2017 https://t.co/HdspcSij5N
 • @Nica_youth
  Par stipru Nīcu, par stipru Latviju! https://t.co/7l1xVm51Ph
 • Aicina uz radošās rakstīšanas un plakātu maketēšanas darbnīcām

  Aicina uz radošās rakstīšanas un plakātu maketēšanas darbnīcām

  8.un 9.martā Liepājas Bērnu un jaunatnes centra “Jauniešu mājā” notiks Vislatvijas projekta „Balti Melnā Revolūcija” radošo darbnīcu akcija jauniešiem, kurā būs iespējams bez maksas piedalīties 24 dalībniekiem radošās rakstīšanas un plakātu maketēšanas darbnīcās, kā arī dalībnieku pašu izveidoto plakātu fotografēšanā Liepājā, portālu informēja Izglītības pārvaldes sabiedrisko attiecību speciāliste Gunta Jākobsone.

  Radošo darbnīcu akcija ir veltīta Liepājas 389.dzimšanas dienai, stāsta “Jauniešu mājas” projektu vadītāja Egita Želve. Darbnīcās tiks izmantotas starptautiskās organizācijas „Loesje” plakātu rakstīšanas un maketēšanas tehnikas.

  “Loesje” ir vārda brīvību un radošumu popularizējoša organizācija, kuras galvenā iezīme ir īsi un kodolīgi teksti, kas tiek rakstīti uz vienkārši, bet pārdomāti veidotiem melnbaltiem plakātiem.

  8.martā, piedaloties radošās rakstīšanas darbnīcā, tās dalībniekiem būs iespēja iemācīties izteikt savas domas, izmantojot īpašo Loesje tehniku, kuru izmanto vairāk nekā 25 Eiropas un pasaules valstu jaunieši, lai paustu apkārtējai sabiedrībai savu viedokli par pasaulē notiekošo.

  Savukārt 9. martā notiks jaunizveidoto plakātu fotografēšana pilsētvidē, kā galveno uzdevumu izvirzot plakātos pausto domu pastiprināšanu ar fotogrāfijas palīdzību.

  Speciālas rakstīšanas, plakātu veidošanas vai fotografēšanas prasmes nav nepieciešamas, pie to attīstīšanas tiks strādāts darbnīcu laikā.

  Piedalīšanās akcijā ir bezmaksas un pieteikšanās ir līdz 5.martam. Vietu skaits ierobežots.

  Lai pieteiktos interesentiem jāaizpilda pieteikuma anketa tiešsaistē - https://docs.google.com/forms/d/12380IkqrW0QqFEpw8qCiwqgRFbpJPyS9z43NKLSYJRg/viewform

  Darbnīcas tiek realizētas ar Liepājas pilsētas pašvaldības iestādes "Kultūras pārvalde" finansiālu atbalstu.

  Autors: liepajniekiem.lv