Jaunākie TVĪTI

 • @Nica_youth
  Nīcas jauniešu dienā, 10. februārī, nodarbība arī vecākiem un vecvecākiem!!! https://t.co/KFc63xtgTd
 • @Nica_youth
  Telpu futbola turnīrs 2017 https://t.co/HdspcSij5N
 • @Nica_youth
  Par stipru Nīcu, par stipru Latviju! https://t.co/7l1xVm51Ph
 • Nīcas Jauniešu diena pilna pārsteigumiem

  Nīcas Jauniešu diena pilna pārsteigumiem

  1. februāris Nīcā bija svētku diena ikvienam jaunietim, jo Nīcas Kultūras namā norisinājās jau trešā Nīcas Jauniešu diena.

  Uz Jauniešu dienas atklāšanu ieradās jaunieši, kuri bija ģērbušies košās drēbēs, parūkās un ar aksesuāriem no astoņdesmitajiem gadiem, jo dienas devīze tika izvēlēta „Laižam gaisā 80-to stilā!”. Dienas laikā aktivitātēs piedalījās ap 150 cilvēkiem, no kuriem uz Nīcu bija ieradušies arī viesi no Liepājas, Pāvilostas, Brocēniem un Kuldīgas.

  Jauniešu organizācijas mājās bija sagatavojušas atraktīvus priekšnesumus, kuros tika parādīta viņu ikdienas dzīve. Lai to visu padarītu interesantāku, uzdevums bija iejusties dienā, kura noris astoņdesmitajos gados.

  Dienas turpinājumā astoņas komandas sacentās foto orientēšanā. Tās bija spraigas sacensības, kurās vajadzēja atrast desmit kontrolpunktus ar dažādiem uzdevumiem. Ikviena komanda vēlējās finišēt pēc iespējas ātrāk ne tikai dēļ iespējas uzvarēt, bet tādēļ, ka finišā gaidīja ugunskurā gardi pagatavotā pusdienu zupa.

  Pēc pusdienām sākās dienas izklaidējošā daļa, kuras sākumā visus pasākuma apmeklētājus pārsteidza iluzionisti no Saldus. Viņu priekšnesumā bija gan lidojošais galdiņš, gan zūdošas lietas, gan balona pārvēšana par trusi un citi aizraujoši triki. Īpaša bija ar Nīcas vidusskolas ansambļa „The spirit” uzstāšanās, kuras laikā visi vienojās kopīgai dziesmai un kustībām.

  Dienas noslēgumā, kurā tika godināti foto orientēšanās uzvarētāji, sekoja vēl viens pārsteigums – kopīgā laternu palaišana gaisā un iespaidīgs uguns šovs kopā ar Liepājas ceļojošo cirku “BEZTEMATA”.

  Jauniešu dienu 2014 noslēdza svinīga balle kopā ar grupu „A Day Without Break".

  Nīcas Jauniešu centra aktīviste Natālija Pūce, kura arī palīdzēja organizēt Jauniešu dienu, atskatoties uz aizvadīto pasākumu, saka: „Šogad jauniešu diena bija tiešām daudz interesantāka par visām iepriekšējam, jo bija daudz vairāk viesu un dažādu uzdevumu. Pēc šīs jauniešu dienas ir iegūtās pozitīvas emocijas vismaz mēnesim. Arī no viesiem ir labas atsauksmes un tāpēc ir vēlme rīkot daudz līdzīgu pasākumu arī turpmāk.”

   

  Pasākuma bildes iespējams aplūkot un lejupielādēt šeit: 

  http://failiem.lv/g/qbuiyih 

  http://failiem.lv/u/gvzmtfj 


  Pasākuma video:

  http://www.youtube.com/watch?v=F7rARI8h2IM