Jaunākie TVĪTI

 • @Nica_youth
  Nīcas jauniešu dienā, 10. februārī, nodarbība arī vecākiem un vecvecākiem!!! https://t.co/KFc63xtgTd
 • @Nica_youth
  Telpu futbola turnīrs 2017 https://t.co/HdspcSij5N
 • @Nica_youth
  Par stipru Nīcu, par stipru Latviju! https://t.co/7l1xVm51Ph
 • Esi piedalījies ES programmas „Jaunatne darbībā” projektā? Dalies pieredzē 350 rakstu zīmēs!

  Esi piedalījies ES programmas „Jaunatne darbībā” projektā? Dalies pieredzē 350 rakstu zīmēs!

  Vai tu piedalījies kādā ES programmas „Jaunatne darbībā” projektā? Apmeklēji apmācības un ieguvi interesantas atziņas, piemēram, kā strādāt ar jauniešiem, vai iepazini jaunas neformālās izglītības metodes? Programma „Jaunatne darbībā” šogad noslēdzas, taču mums ir svarīgi zināt, kādu pieredzi tu ieguvi – ko jaunu uzzināji, attīstīji vai iemācījies. Izstāsti to mums un citiem jauniešiem! Sūti savu stāstu līdz 10. novembrim.

  Savu stāstu var iesūtīt ikviens jaunietis, jaunatnes darbinieks, pedagogs, sociālais pedagogs vai cits darbā ar jaunieti iesaistītais, kas piedalījies ES programmas „Jaunatne darbībā” projektos vai apmācībās no 2007. līdz 2013. gadam.

  Kas jādara?
  1. Jāaizpilda anketa, aprakstot savu pieredzi 350 rakstu zīmēs (ieskaitot atstarpes).
  2. Jāatrod savā projekta vai apmācību fotogrāfiju arhīvā kāda lieliska fotogrāfija, kura atspoguļo tevis teikto.
  Aizpildītu pieteikuma anketu, izdrukā un paraksti, nofotografē vai ieskenē (krāsainu un skaidri salasāmu) un kopā ar fotogrāfiju atsūti uz e-pastu marita.kroica[at]jaunatne.gov.lv līdz 2013. gada 10. novembrim. Visi, kas būs iesūtījuši citātus, saņems piemiņas balviņu ar programmas logo.

  Citāti un fotogrāfija var tikt izmantoti kā pieredzes stāsti aģentūras mājaslapā, publikācijās un pasākumos. Pieredzes stāsta piemērs: