Jaunākie TVĪTI

 • @Nica_youth
  Nīcas jauniešu dienā, 10. februārī, nodarbība arī vecākiem un vecvecākiem!!! https://t.co/KFc63xtgTd
 • @Nica_youth
  Telpu futbola turnīrs 2017 https://t.co/HdspcSij5N
 • @Nica_youth
  Par stipru Nīcu, par stipru Latviju! https://t.co/7l1xVm51Ph
 • Jauniešu apmaiņas projektu izvērtēšanas un pieredzes apmaiņas tikšanās

  Jauniešu apmaiņas projektu izvērtēšanas un pieredzes apmaiņas tikšanās

  Lūdzam atsaukties! Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra meklē jauniešus, kuri 2013.gadā ir īstenojuši jauniešu apmaiņas projektu/-us Latvijā vai devušies uz kādu apmaiņu ārvalstīs. Aģentūra uzskata, ka šie jaunieši ir godam nopelnījuši pavadīt trīs dienas jaukā kompānijā, daloties ar savu projektu pieredzi un materiāliem, iepazīstot jaunus cilvēkus un izdzīvojot pasākuma atmosfēru. Tieši tāds arī ir tikšanās mērķis - dalīties ar projektos gūto pieredzi un rezultātiem ar citiem projekta īstenotājiem, iegūt jaunus draugus un, iespējams, nākotnē izveidot jaunus, kopīgus jauniešu apmaiņas projektus. Tikšanās norise: 2013. gada 04.-06. oktobrī viesu namā „Debesu bļoda”. Pieteikšanās: līdz 23. septembrim!

  Uz šo jauniešu apmaiņas projektu izvērtēšanas un pieredzes apmaiņas tikšanos var pieteikt 1 dalībnieku no katra apmaiņas projekta (tātad var būt vairāki dalībnieki no vienas organizācijas, ja tie ir piedalījušies atsevišķās apmaiņās).
  Tikšanās, kas notiek ES programmas „Jaunatne darbībā” ietvaros, notiks š.g. 04.-06.oktobrī viesu namā „Debesu bļoda”. Pieteikšanās: līdz 23.septembrim: http://ej.uz/f2ff

  Pasteidzies, vietu skaits ir ierobežots!

  Ja rodas kādi jautājumi saistībā ar iepriekš minēto tikšanos, aicinām sazināties ar jauniešu apmaiņas projektu koordinatoru:

  Edgars Knohenfelds,
  Jauniešu apmaiņu projektu koordinators
  edgars.knohenfelds@jaunatne.gov.lv,
  tālr. 67358066
  www.jaunatne.gov.lv