Jaunākie TVĪTI

 • @Nica_youth
  Nīcas jauniešu dienā, 10. februārī, nodarbība arī vecākiem un vecvecākiem!!! https://t.co/KFc63xtgTd
 • @Nica_youth
  Telpu futbola turnīrs 2017 https://t.co/HdspcSij5N
 • @Nica_youth
  Par stipru Nīcu, par stipru Latviju! https://t.co/7l1xVm51Ph
 • Nometne "Drošs un vesels"

   

  izmLSKJ ir saņēmusi atbalstu no LR Izglītības un zinātnes ministrijas vasaras nometnes organizēšanai.

  Nometne ” Drošs un vesels” ir kārtējais – gadskārtējais drošības pasākums, kurš šogad notiks jau 3 gadu, lai stiprinātu LSKJ kapacitāti, izglītotu brīvprātīgos un dotu tiem papildus motivāciju jaunām aktivitātēm.

  Šogad, pateicoties iegūtam finansējumam, ir iespēja šo pasākumu veidot lielāku un vērienīgāku, tādējādi izglītot vairāk jauniešus un pieaicināt spēcīgus, interesantus un izglītotus pasniedzējus, kā arī nodrošināt nometnes norisi ļoti jaukā vietā. Nometne plānota 6 dienas – 8.jūlijā ierašanās – 13.jūlija rītā došanās mājās. Pielikumā pievienoju apmācību – nometnes programmu.

  Nometni ir plānots organizēt Saldus novadā, viesu namā “Kaplūži”, 110 km no Rīgas, 7 km no Saldus. Nometnes laikā dalībniekiem tiks nodrošināta 5x ēdināšana, nakšņošana un visa programma BEZ maksas. Dalībniekiem pašiem jānodrošina TIKAI ceļa izdevumi līdz/no nometnes vietai.

  Kopā nometnē tiks uzņemti 45 jaunieši vecumā no 16 līdz 25 gadiem. Nometnes dalībniekiem IR nepieciešama laba fiziskā un emocionālā sagatavotība, lai spētu aktīvi piedalīties nometnes programmā, NAV nepieciešamas zināšanas pirmās palīdzības sniegšanā, jo dalībnieki tiks sagatavoti atbilstoši savam zināšanu līmenim.

  Ņemot vērā, ierobežoto jauniešu skaitu, lūdzu pēc iespējas ātrāk, bet ne vēlāk kā līdz 26.jūnijam pieteikties nometnei pa e-pastu: aija.strazda@redcross.lv vai pa tālruni 67336653 .

  Jautājumu gadījumā rakstiet aija.strazda@redcross.lv vai zvaniet t.67336653 .Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatne

  LSKJnometnes_programma