Jaunākie TVĪTI

 • @Nica_youth
  Nīcas jauniešu dienā, 10. februārī, nodarbība arī vecākiem un vecvecākiem!!! https://t.co/KFc63xtgTd
 • @Nica_youth
  Telpu futbola turnīrs 2017 https://t.co/HdspcSij5N
 • @Nica_youth
  Par stipru Nīcu, par stipru Latviju! https://t.co/7l1xVm51Ph
 • Kurzemes Jauniešu Reģionālais forumus

  Kurzemes Jauniešu Reģionālais forumus

  „Ievirzi Kurzemi!”

  2013. gada 10.- 11.maijs

  viesnīca „Europa City Amrita”, Liepāja

   

  Jaunieši, jauniešu centru darbinieki, jaunatnes lietu speciālisti, brīvprātīgie jaunatnes darbinieki - tiekamies vēja un jūras pilsētā Liepājā, lai dalītos ar savu pieredzi, dzirdētu veiksmes stāstus, veidotu sadarbību, uzzinātu par inovācijām un ilgstpējīgu attīstību jaunatnes jomā, un radītu idejas nākotnes sadarbības projektiem!

   

  Kur vienuviet nobaudīt „Kurzemnieku brokastis” un apmeklēt „Pasaules kafejnīcu”, uzzināt Kurzemes veiksmes stāstus un stāstus ar starptautisku skatījumu, gūt jaunu pieredzi un piedzīvot dažādību diskusijās un „Pilsētas medībās”?

  Piedalies Kurzemes jauniešu reģionālajā forumā „Ievirzi Kurzemi!”!

  Foruma mērķis ir veicināt sadarbību starp jauniešiem un citām jaunatnes jomā iesaistītām un ieinteresētām pusēm Kurzemē, lai satiktos, dalītos pieredzē, diskutētu par jaunatnes jomā aktuālām tēmām, aktīvi līdzdarbotos un interesanti & vērtīgi pavadītu laiku!

  Pieteikuma anketa šeit:

  http://www.njc.lv/data/pieteikuma%20anketa.doc

   

  Programma:

  http://www.njc.lv/data/programma.doc

   

   

  Dalība forumā ir bez maksas. Dalībniekiem tiks nodrošinātas naktsmājas, ēdināšana un foruma materiāli. Taču Tev pašam būs jāparūpējas par nokļūšanu līdz foruma norises vietai - viesnīcai „Europa City Amrita”,Rīgas ielā 7/9, Liepājā (http://www.groupeuropa.com/europa_city_lv/amrita_liepaja/).

   

  Lai pieteiktos forumam, aizpildi pieteikuma anketu un atsūti to uz e-pasta adresi youth@redcross.lv  līdz 2013. gada 3. maijam.

   

  Piesakies pats un aicini kolēģus/draugus/paziņas!

   

  Vairāk informācijas par pasākumu www.jaunatne.gov.lv.

  Forumu organizē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) sadarbībā ar biedrību „Development Bulb” un biedrības „Latvijas Sarkanais Krusts” struktūrvienību Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatne (JSPA reģionālais sadarbības partneris Kurzemes un Zemgales reģionā) Latvijas un Šveices sadarbības programmas „Atbalsts jaunatnes iniciatīvu attīstībai attālos vai mazattīstītos reģionos” ietvaros.

   

  Latvijas – Šveices sadarbības programmu „Atbalsts jaunatnes iniciatīvu attīstībai attālos vai mazattīstītos reģionos” finansē Šveices Konfederācija no Latvijas un Šveices sadarbības programmas līdzekļiem paplašinātajai