Jaunākie TVĪTI

 • @Nica_youth
  Nīcas jauniešu dienā, 10. februārī, nodarbība arī vecākiem un vecvecākiem!!! https://t.co/KFc63xtgTd
 • @Nica_youth
  Telpu futbola turnīrs 2017 https://t.co/HdspcSij5N
 • @Nica_youth
  Par stipru Nīcu, par stipru Latviju! https://t.co/7l1xVm51Ph
 • CEĻU SATIKSMES NOTEIKUMU DIENA

  CEĻU SATIKSMES NOTEIKUMU DIENA

  2. martā Nīcas Kultūras namā notika Ceļu satiksmes noteikumu diena. Nīcas Jauniešu centra rīkotajā pasākumā savas zināšanas par drošību uz ceļiem rādija gan tie, kuriem līdz autovadītāja apliecībai vēl jāpagaida, gan jau pieredzējuši šoferi.

  Pasākuma iniciators un galvenais organizātors bija Raitis Lozinskis.

  Sacensībām varēja pieteikties komandas, kuru dalībnieki jau sasnieguši 13 gadu vecumu. Kopumā par labākā titulu sacentās četras komandas, trīs no tām jauniešu un viena pieaugušo. Pirmajā uzdevumā visiem vajadzēja atbildēt uz jautājumiem par satiksmes drošību, otrajā bija jāatpazīst mašīnu detaļas. Bet trešajā uzdevumā jāmodelē avārijas situācija un jāuzdod par to jautājumi pretiniekiem. 

  Pasākuma galvenais tiesnesis un teorētiskās daļas uzdevumu autors bija Pēteris Aivars Pinnis, kuram šajā jomā ir ļoti liela pieredze, jo bērniem satiksmes noteikumus māca jau daudzus gadus.

  Apkopojot rezultātus, izrādījās, ka vislabāk noteikumus zina vienīgā pieaugušo komanda, tā neatbildēja vien uz 13 no visiem jautājumiem. Un tās rokās nonāca sacensību ceļojošais kauss. Otrajā vietā palika komanda "Kalnišķu team" ar Nauri Rokjānu priekšagalā., trešajā vietā "Luksafori" bet ceturtajā vietā "Everests".

  Visas komandas tika pie godpilnām medaļām un balvām. Kā arī pasākumu noslēdza ar speciāli vārītu zupu.

  Nīcas jauniešu centrs saka lielu paldies Raitim Lozinskim par pasākuma organizēšanu,  Pēterim Aivaram Pinnim par uzdevumu izveidošanu un atsaucību pasākuma organizēšanā, Armandam Čirkšim par detaļu sagādāšanu un īpašs paldies SIA "Nīcava" īpašniekiem par gardās zupas pagatavošanu.