Jaunākie TVĪTI

 • @Nica_youth
  Nīcas jauniešu dienā, 10. februārī, nodarbība arī vecākiem un vecvecākiem!!! https://t.co/KFc63xtgTd
 • @Nica_youth
  Telpu futbola turnīrs 2017 https://t.co/HdspcSij5N
 • @Nica_youth
  Par stipru Nīcu, par stipru Latviju! https://t.co/7l1xVm51Ph
 • Jaunieši gūst pieredzi par apmaiņas projektu veidošanu

  Jaunieši gūst pieredzi par apmaiņas projektu veidošanu

  14.februārī, Nīcas jaunieši, Linda Druskina un Mārtiņš Vecbaštiks devās uz Kuldīgu, kur četru dienu garumā, Virkas muižā notika programmas „Jaunatne darbībā” apmācības jaunajiem jauniešu apmaiņu projektu īstenotājiem. Apmācībās piedalījās 18 jaunieši un viņu atbalsta personas no Kurzemes reģiona.

  Apmācību mērķis bija sniegt dalībniekiem nepieciešamās prasmes, zināšanas un priekšstatu par kvalitatīvu jauniešu apmaiņu projektu sagatavošanu neformālās izglītības programmas „Jaunatne darbībā” ietvaros.

  Apmācībās jaunieši prezentēja katrs savu pārstāvēto organizāciju vai jauniešu centru un dalījās pieredzē par to kā tiek nodrošināta iespēja jauniešiem veidot projektus un realizēt tos dzīvē. Vēl jaunieši apmācībās uzzināja to, kas vispār ir projekts, neformālā izglītība, kā arī tika runāts par Eiropas Brīvprātīgo darbu. Vakaros jaunieši pavadīja neformālajās sarunās, rādīja savus talantus un tika spēlētas dažādas spēles un apgūtas deju prasmes.

  Linda un Mārtiņš stāsta : „Mēs iemācījāmies, kā sadarboties grupā, un izspēlējām projekta simulācijas. Šo mācību laikā mēs ieguvām jaunus draugus, un pilnveidojām savu personību.”

   Linda un Mārtiņš: "Iesakām ikkatram jaunietim kaut reizi mūžā piedalīties šāda veida apmācībās, jo tas ir to vērts. Jūs to nenožēlosiet".